O NAS

Witamy!

AlterChemicals.com specjalizuje się w sprzedaży odczynników chemicznych. Naszą firmę tworzy profesjonalna kadra mająca wieloletnie doświadczenie w tym sektorze.

Zapewniamy:
– wyroby wysokiej jakości, przebadane przez niezależne laboratoria
– asortyment w konkurencyjnych cenach,
– szeroką gamę produktów przeznaczonych do pracy w każdym laboratorium.
– do każdej dostawy pełną dokumentację (karte charakterystyki, NMR itp.)
– wykwalifikowanych doradców technicznych,
– miłą i profesjonalną obsługę,
– nowoczesną, dobrze zorganizowaną gospodarkę magazynową, pozwalającą na szybką realizację zamówień,
– bezpieczeństwo, poufność oraz anonimowość

Cele:

Naszym głównym celem jest sprzedaż wysokiej jakości produktów i oferowanie wysokiej wydajności usług z konkurencyjnymi cenami dla naszych klientów. Podstawowym zadaniem naszej firmy jest otwarcie prowadzona działalność, praca w stabilnej i długoterminowej perspektywie, realizacja zaplanowanych planów, zaspokajanie potrzeb klienta. Niezawodność, odpowiedzialność i lojalność – są solidnymi podstawami i najcenniejszymi czynnikami w biznesowej atmosferze naszego przedsiębiorstwa, towarzyszącym sukcesom naszej działalności.

Obsługa klienta:

Szybka realizacja zamówień zapewnia profesjonalna obsługa oraz nowoczesna, dobrze zorganizowana gospodarka magazynowa pozwalająca na szybką realizację. Gwarancją osiągnięcia niezbędnego poziomu konkurencyjności jest ciągłe doskonalenie siebie i wszystkich procesów organizacji, by w ten sposób przyczynić się do pełnego zadowolenia i zaspokojenia potrzeb naszych klientów. Fachowa i sprawna obsługa klientów jest jednym z podstawowych elementów naszego działania. Kontaktując się z działem handlowym firmy zawsze można uzyskać pełną informację o wyrobach z oferty handlowej.

Bezpieczeństwo:

Nasze serwery znajdują się poza jurysdykcjami UE i USA. Nigdy nie udostępnimy ani nie ujawnimy Twoich danych osobowych osobom trzecim i regularnie usuwamy informacje dotyczące starych zamówień lub natychmiast wyczyścimy wszystkie dostępne dane i informacje dotyczące Twojej osoby na żądanie.

Nasza strona obsługiwana jest przez certyfikaty SSL. Certyfikaty SSL są narzędziem zapewniającym ochronę witryn internetowych, a także gwarantem zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną. Pełne bezpieczeństwo jest efektem zastosowania szyfrowania komunikacji pomiędzy komputerami. Dane te są zabezpieczone kryptograficznie i nie można ich samodzielnie zmienić.

Aby zachować absolutną prywatność i wyeliminować do zera wyciek danych lub dostania się w niepowołane ręce, możemy utrzymywać całą komunikację z Tobą przez PGP (pobierz nasz klucz publiczny PGP). Alternatywnie możesz użyć tymczasowej usługi komunikatora, np. temp.pm, privnote.com. Twoje zamówienie nie przechodzi przez zwykły check-out sklepu, a my go przetworzymy ręcznie bez przechowywania danych. Wszystkich płatności można dokonywać za pomocą Bitcoin, która zawsze jest preferowana!